EVENTY TERRARYSTYCZNE

Drodzy Terraryści.

W związku z naszą współpracą z Organizatorami eventów terrarystycznych, wypracowaliśmy dla Członków Stowarzyszenia pewne bonusy wynikające z posiadania legitymacji członkowskiej STP !!! Wszyscy organizatorzy którzy podjęli współpracę z STP w ramach poprawy dobrostanu eksponowanych na ich eventach zwierząt, oferują dla członków STP z aktualną legitymacją członkowską następujące bonusy:

Egzotyczne Zwierzęta – bilet VIP o wartości 100 zł w cenie biletu normalnego, wejście na event na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia i wejście w czasie trwania wydarzenia bez kolejki.

ZooEgzotyka – wejście na event bez kolejki za okazaniem aktualnej legitymacji członkowskiej. Obowiązek posiadania biletu online! Bilet w normalnej cenie.

TERRAAQUA – wejście na event bez kolejki za okazaniem aktualnej legitymacji członkowskiej. Obowiązek posiadania biletu online! Bilet w normalnej cenie.

Animals Live – wejście na Event na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia, oraz wejście w czasie trwania wydarzenia bez kolejki. Bilet w normalnej cenie.

TerraAnimals – bilet w cenie 15 zł, wejście na event bez kolejki, możliwość wejścia 30 min przed rozpoczęciem eventu, a dla wystawców należących do Stowarzyszenia stoliki w obniżonej cenie ( info u Organizatora)

Exotic Fest – Bilet w obniżonej cenie 20 zł zakupiony online przy użyciu specjalnego kodu ( kod zostanie wysłany członkom STP mailowo, ważny tylko z aktualną legitymacja członkowska ), wejście na Event na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia, oraz wejście w czasie trwania wydarzenia bez kolejki.

* Wszystkie bonusy są ważne tylko za okazaniem aktualnej legitymacji członkowskiej STP!!! Wszystkim

Organizatorom serdecznie dziękujemy za współpracę. Członkowie którzy nie potwierdzili adresu do wysyłki lub nie dotarł do nich mail, zapraszamy do kontaktu: kontakt@stp.net.pl, lub przez wiadomość w aplikacji Messenger. Członkowie którzy zapisali się do Stowarzyszenia, a nie wpłacili składki członkowskiej, również zachęcamy do uregulowania zaległości ( mamy dla Was gotowe legitymację ).